Лозівська районна рада виловлює співчуття родинам загиблих та постраждалих внаслідок ракетних ударів 17 — 18 серпня по Харкову та Краснограду. Загинули люди, багато поранених, зокрема – діти… Поділяємо важкий біль втрати, згадуємо всіх, чиї життя забрала війна, всіх, хто загинув у стінах свого будинку, на вулицях рідного міста, на полі бою.
Сплативши страшну ціну, ми станемо сильнішими!
Ми обов‘язково вистоїмо, ми відбудуємо свої міста, школи, заводи!
Вітаю вас з Яблучним Спасом! У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі. Нехай виправдаються всі ваші очікування і збудуться найзаповітніші мрії!
Нехай Господь оберігає вас від бід та неприємностей, а життя буде красивим і рум’яним, як стигле яблучко. Здоров’я та блага, миру та щастя, любові та добрих чудес!